48 362 19 40   663 853 309      ul. Piłsudskiego 4, Radom

- Chirurgia stomatologiczna -

Usuwanie zębów

W przypadku, gdy zachowawcze metody leczenia zębów nie przynoszą pozytywnych efektów lub gdy ich zastosowanie jest już niemożliwe, ostatecznym rozwiązaniem jest ekstrakcja zęba. Wykorzystujemy w swej pracy najlepsze znieczulenia, a umiejętności i doświadczenie zawodowe naszego chirurga stomatologa pozwalają na przeprowadzenie zabiegu szybko, bezboleśnie, zapobiegając występowaniu powikłań.
zobacz więcej »

Chirurgiczne usuwanie zębów

Operacyjne usuwanie zębów stosowane jest w celu ekstrakcji pozostawionych korzeni lub zębów zatrzymanych, tzn. takich, które mimo ukończonego rozwoju pozostają nadal niewyrżnięte.
zobacz więcej »

Usuwanie zmian zapalnych, resekcja wierzchołka korzenia

Resekcja korzenia  to zabieg  polegający na odcięciu wierzchołka korzenia z jednoczesnym usunięciem zmian zapalnych i takim zabezpieczeniem powstałej rany aby nie dopuścić do wznowienia stanu zapalnego.
zobacz więcej »

Chirurgia przedprotetyczna

Jest to dział chirurgii stomatologicznej, w którym mieszczą się zabiegi przygotowujące jamę ustną do protezowania, uzupełnienia brakujących zębów. W jej zakres wchodzi m.in. modelowanie wyrostka zębodołowego, twardych i miękkich tkanek jamy ustnej, co pozwoli na wykonanie jak najbardziej funkcjonalnego i estetycznego uzupełnienia protetycznego.
zobacz więcej »

Podcięcie wędzidełka

Przerost włóknisty oraz zbyt wysoki przyczep wędzidełka wargi może prowadzić do powstawania wad ortodontycznych, diastem. Zabieg podcięcia wędzidełka wargi jest jedną z metod profilaktyki powstawania wad zgryzu. Natomiast zbyt krótkie wędzidełko języka utrudnia jego ruchomość i może prowadzić do powstawania wad wymowy.
zobacz więcej »