48 362 19 40   663 853 309      ul. Piłsudskiego 4, Radom

- Protetyka dentystyczna -

Protezy

Oferujemy: akrylanowe protezy osiadające, protezy natychmiastowe, protezy szkieletowe (metalowe lub acetalowe), protezy  nylonowe.
zobacz więcej »

Korony i mosty

W zakresie protetyki znajduje się uzupełnianie ubytków  tkanek zęba, oraz pojedynczych i mnogich  braków zębowych. Utrata nawet pojedynczych zębów,  poza defektem kosmetycznym powoduje przesuwanie się i obracanie się zębów graniczących z luką, może prowadzić też do „wydłużania się” zębów przeciwstawnych i do zaniku kości. Tak więc brak nawet jednego  zęba powinien być uzupełniany mając na uwadze względy nie tylko estetyczne, ale też i funkcjonalnych.
zobacz więcej »

Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe jako element stomatologii estetycznej wykonuje się w celu korekty kształtu lub/i koloru zęba. Dzięki temu, iż jest to bardzo cieniutki listek porcelany, dentysta przeprowadza bardzo oszczędną preparację. Szlifuje się tylko wargową powierzchnię zęba na głębokość ok. 0,8mm. Licówki są trwałe , nie zmieniają koloru, nie przebarwiają się.
zobacz więcej »

Porcelanowe wkłady koronowe typu inlay/onlay

Uzupełnienia typu inlay / onlay stanowią alternatywę dla tradycyjnych światłoutwardzalnych wypełnień kompozytowych w przypadku bardzo rozległych ubytków w koronie zęba.
zobacz więcej »

Wkłady koronowo-korzeniowe

Wkłady koronowo-korzeniowe to idealny sposób na  odtworzenie zniszczonej lub brakującej części koronowej zęba. Składają się z części korzeniowej, cementowanej bezpośrednio wewnątrz kanału zęba oraz z części  koronowej, imitującej oszlifowany kikut zęba, pokrywany później odpowiednio dobraną koroną.
zobacz więcej »